yükleniyor

Taahhütlerimiz

BilTek Bilişim İnternet hizmetleri olarak tüm çalışmalarımızda en iyi sonucu almak için sürekli gayret ederiz. Onlarca belkide yüzlerce web tasarım ajansı arasından BilTek ile çalışmayı tercih etmiş değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en verimli projeleri sunmak ana amacımızdır.

Kimi çok büyük web sitesi projeleri kimi zaman ise daha küçük ölçekli brlki bir mikro web sitesi ile müşterilerimize hizmet veririz. Ancak BilTek Bilişim İnternet Hizmetleri olarak büyük proje küçük proje ayrımı olmaksızın tüm müşteri ve projelerimize aşağıda belirtmiş olduğumuz konuları yapacağımızı taahhüt etmekteyiz.

Tamamen kendi şirketimize özel olarak hzaırlamış olduğumuz ve bu hususlar sağlanırsa müşteri memnuniyetininde garanti altına alınacağına inanmaktayız.

Yapılan tüm projeler firmaya özeldir, talep edilmesi halinde gizlilik anlaşması yapılarak projenin gizli kalması sağlanmaktadır, BilTek tüm personeli ilede gizlilik anlaşması yaparak tüm projelerin gizli kalabilmesine imkan sağlamaktadır. BilTek müşteri mail ve web datalarına erişim yapamayacak şekilde veritabanı altyapısı kullanmaktadır. BilTek tüm müşterilerine web sitesi konusunda en teknolojik çalışmaları sunar ancak müşteri beklentisi ve kabulu dogrultusunda hizmet sunar. BilTek hiçbir müşteri datasını kendi veya başka müşterisi için kullanmaz. BilTek e-mail güvenliği konusunda altyapısında her türlü teknik önlemi almaktadır. BilTek sözleşme ile taahhüt etmiş olduğu tüm hizmetleri eksiksiz mücbir sebep harici tam vaktinde hazırlamayı taahhüt eder BilTek tarafından oluşturulan her türlü eserin FSEK kapsamında takibini ve müşteri tarafından magduriyeti konusunda danışmanlık yapar. BilTek web tasarım fiyatları konusunda eşit işe eşit ücret politikası ile tüm müşterilerine yaklaşmayı taahhüt eder. BilTek asla müşterinin ölçeği, yapılacak web projesinin nevine göre fırsatçı bir fiyat politikası izlemez. BilTek hazırlayacağı,hazırladığı tüm projelerin sürdürülebilir olmasına gayret eder ve hazırlamış olduğu yazılımlar web tabanlı ve uzun süre kullanılabilir olur. BilTek hazırlamış olduğu kodlara kendi erişimi dışında müşteri tarafından erişim olmadıkça hazırlanan sitenin ilk haliyle çalışır halde kalmasını taahhüt eder. BilTekmail şifresi, FTP şifresi vb tüm önemli şifreleri müşterinin yazılı talebi dışında kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder. BilTek tüm müşterilerine firma ölçeğine bakmaksızın elinden gelen en üst seviye hizmet kalitesinde hizmet etmeyi taahhüt eder. BilTek teknolojideki en son yenilikleri takip etmeyi ve bunu güncel projelerine uygulamayı taahhüt eder.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!