yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarımı konusunda BilTek olarak 2012 yılından bu yana birçok firma için web sitesi tasarımı hazırlamış bulunmaktayız. Özellikle iyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen BilTek yurt içinde ve yurtdışında yayınlanmakta olan birçok kurumsal web tasarımı ve e-ticaret sitesi gibi özel web sitesi tasarımlarına imza atmıştır.

Firmamız, web sitesi tasarımı yapmadan önce müşterilerini dinleyen ve tüm isteklerine cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yetenek ve tecrübeye sahip personel istihdam etmektedir. Özellikle web sitesi tasarımı konusunda deneyimli grafikerlerimiz tarafından sizin onayınız alınıncaya dek web sitesi tasarım ve web sitesi yazılım çalışmalarımız sürdürülmekte ve böylelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan web siteniz oluşturulmaktadır. BilTek tarafından hazırlanan web sitesi tasarımı müşterimizin talebi doğrultusunda % 100 e varan oranlarda web sitenizi yönetebileceğiniz web sitesi yönetim paneli hazırlamaktadır. Web sitesi yönetim paneli üzerinden web sitenizin ilgili alanları güncellenebilmektedir.

Dilerseniz fiyat listesi vb daha sıklıkla değişen ve miktar olarak ta fazla olan bilgiler muhasebe programı, CRM , ERP gibi programlarınızla yapılacak entegrasyon çalışması ile otomatik olarak güncel bir şekilde web sitenize eklenebilecektir. Web siteniz isteğinize bağlı olarak cep telefonu ve tablet cihazlar tarafından da uygun şekilde görüntülenebilecek altyapıda hazırlanabileceği gibi responsive web tasarımı da uygulanarak web sitenizin her cihaza uygun olarak tasarımını güncelleyerek her cihazda daha uygun kullanım sunabilecektir. Responsive web tasarımı ile her geçen gün kullanımı artan mobil kullanıcılar içinde en uygun şekilde gösterim sağlanmakta, e-ticaret sitelerinde tablet yada cep telefonu üzerinden rahatlıkla alışveriş imkanı sağlanabilmektedir.Web sitesi içeriğinizin yönetimi için profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz için ise web sitesi editörlük hizmeti sağlamaktayız. Web sitesi için içerik oluşturmak, web sitesi için banner hazırlanması gibi hizmetler için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Editörlük hizmetimiz ile hazırlanmış olan web sitenizin güncel ve doğru içeriğe sahip kalabilmesi sağlanmaktadır. Web tasarımı örnekleriolarak sunabileceğimz web sitesi tasarımı referansları sitemizin referanslar sayfasındadır. Hazırlanmış olan web sitesi tasarımlarının tamamı web sitesi referanslarımız arasında bulunmamaktadır. Bazı müşterilerimizle yapılmış olan gizlilik anlaşması nedeniyle tarafımızdan hazırlanmış tüm web sitesi tasarımları web sitemizde yayınlanmamaktadır.

Web sitesi fiyatları ile ilgili olarak sabit bir fiyat listesi uygulayabilmenin yanlış olduğunu düşünen firmamız, hazırlanacak web sitesi tasarımı ve web sitesi yazılımı ile ilgili olarak çalışılacak adam / zaman hesabı üzerinden web sitesi fiyatlarını belirlemektedir. Böylelikle her web sitesi projesi fiyatı daha gerçekçi olarak oluşmaktadır. Web sitesi dışında ihtiyacınız olabilecek intranet yazılımı, extranet yazılımı, portal tasarımı & yazılımı, yazılım arayüz oluşturma yada şirket içi kullanılabilecek web tabanlı özel yazılım projeleri konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yazılım hizmeti de sağlamaktayız.

Adana, Mersin, Niğde ve Nevşehir bölgelerinde yüz yüze görüşme imkanıyla birlikte web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sizlere özel tasarımlarımızla birlikte, işletmenizin veya kişisel projenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, online varlığınızı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz. Ekibimiz, son teknolojileri kullanarak modern ve işlevsel web siteleri oluşturuyor. Detaylı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi İçin : +90 532 134 5101 arayabilirsiniz yada WhatsApp'dan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!